Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7009

2 Wiener Kannen,

2 Wiener Kannen, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund, Scharnierdeckel, Höhe 13 cm, Gewicht 256 g, Meisterzeichen Mayerhofer & Klinkosch, Alt Wiener Beschauzeichen 18(?), Mitte 19. Jh., (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

01.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

2 Wiener Kannen,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 01.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.09. - 01.10.2013