Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

J. Morro um 1890

J. Morro um 1890 - Antiquitäten & Bilder

"Ansicht vom Hintersee in der Raumsau", betitelt, signiert und datiert J. Morro 1893, Aquarell auf Karton, 58 x 78 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

01.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

J. Morro um 1890

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 01.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.09. - 01.10.2013