Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Fronek

Fronek - Um?ní, starožitnosti, šperky

3 Aquarelle "Stadtansichten von Linz?", eines signiert Fronek, tlw. datiert Linz Juli 1919, ca. 30 x 25 cm und ca. 23 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Heinrich Thurnhofer

02.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Fronek

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.09. - 02.10.2013