Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Maler um 1930

Maler um 1930 - Um?ní, starožitnosti, šperky

"Waidhofen a. d. Ybbs", rechts unten signiert und datiert Kiraly 1934, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Sperrholz, ca. 52 x 44 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

02.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Maler um 1930

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 02.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 23.09. - 02.10.2013