Brillant-Damenring
um 1900, Gold ca. 580, 10 Altschliffbrillanten und Diamanten, zus. ca. 0,55 ct, in Silberfassungen, 2,2 g, RW 55
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
02.10.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillant-Damenring
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.09. - 02.10.2013 |
Položky z jiných aukcí
- 2017 Le Pergole Torte, Montevertine, Toskana, 96 Parker-Punkte
- Diamant Armreif zus. ca. 1,10 ct
- Anhänger