Angehänge mit Broschierung 2. Hälfte 19. Jh.
Gold ca. 580, Druckstellen, österr. Einfuhrpunze 1868- 1872, 10,2 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
02.10.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 02.10.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 23.09. - 02.10.2013 |