Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7921

Österreich, um 1900

Österreich, um 1900 - Bilder Varia

Innenhof, Aquarell auf Papier,17 x 23 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.09.2013 - 17:00

Vyvolávací cena:

Österreich, um 1900

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 26.09.2013 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 26.09.2013