Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7909

Hans Strohofer *

Hans Strohofer * - Bilder Varia

(Wien 1885-1961) Mädchen im Lehnsessel, monogrammiert und datiert H. S.1913, Bleistift und Aquarell auf Papier, 45 x 31 cm, o. R., (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

26.09.2013 - 17:00

Vyvolávací cena:

Hans Strohofer *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder Varia
Datum: 26.09.2013 - 17:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 20.09. - 26.09.2013