Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Paar Wiener Kerzenleuchter,

Paar Wiener Kerzenleuchter, - Starožitnosti, Obrazy

Silber, rund, Rillendekor, Höhe 18 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

24.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Paar Wiener Kerzenleuchter,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.09. - 24.09.2013