Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Künstler 20 Jhdt.

Künstler 20 Jhdt. - Starožitnosti, Obrazy

Waldweg, unleserlich signiert Budik(?), datiert (1)934,Öl auf Karton, 46 x 40 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

24.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20 Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 24.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 19.09. - 24.09.2013