Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 77

Bernhard Eisendle*

(geb. 1939 Linz, Studium der Malerei u. Kunstgeschichte in München und Stuttgart, tätig in Graz) Hügelige Landschaft, signiert Eisendle, Mischtechnik auf Papier, 13,5 x 19,5 cm, Passepartout, ungerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

07.10.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Bernhard Eisendle*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 07.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.09. - 04.10.2013