Čís. položky 59

Werner Opitz *

Werner Opitz * - Um?ní, starožitnosti, šperky

(geb. 1942 Schlesien) "Cafe", signiert Opitz, Siebdruck in Farbe, E. A., Bildausschnitt 46,5 x 37,5 cm, gerahmt, Knickstelle

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

07.10.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Werner Opitz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 07.10.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 23.09. - 04.10.2013