Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Historismus Truhe

Historismus Truhe - Um?ní a starožitnosti

Holz, furniert gebeizt, 1 Innendeckel, Metallmontierungen beschädigt, fehlen Schlüssel und einige Holzteile 34 x 37,5 x 30,5 cm.

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Historismus Truhe

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 25.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.09. - 25.09.2013