Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7010

Robert Clark Indiana

Robert Clark Indiana - Um?ní a starožitnosti

(New Castle, Indiana, 1928 geb.) The figure five, Lithographie in Farbe 1997, Auflage 395, 42,5 x 35 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

25.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Clark Indiana

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 25.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.09. - 25.09.2013