Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7006 +

Anrichte,

Anrichte, - Um?ní a starožitnosti

Anfang 20. Jh., Nussholz und nussfurniert, frontseitig 4 Türen, 4 Laden, floral beschnitzt, mattiert, Marmorplatte, 99 x 190 x 53 cm, Alters- und Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

25.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anrichte,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 25.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 14.09. - 25.09.2013