Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Wiener Karaffe,

Wiener Karaffe, - Starožitnosti, Obrazy

farbloses Glas, geschliffen, Silbermontierung, Henkel und Scharnierdeckel, Höhe 27,5 cm, minimal gesch., Silber mit Druckstelle, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

17.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Karaffe,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2013