Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Karl Hans Taeger

Karl Hans Taeger - Starožitnosti, Obrazy

(Neustadt 1856-1937 Langebrück Dresden) Winterlandschaft, signiert H. Taeger, Öl auf Leinwand, ca. 68 x 48 cm, gerahmt, unter Glas, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

17.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 350,-

Karl Hans Taeger

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2013