Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

F. Kuch

F. Kuch - Starožitnosti, Obrazy

(tätig in Wien um 1900) Das Freihaus auf der Wieden, betitelt "IV. Freihaus", Aquarell auf Papier, 21 x 41 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

17.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

F. Kuch

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2013