Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Alexander Josef Kostka *

Alexander Josef Kostka * - Starožitnosti, Obrazy

(Wien 1879-1961) "Wien III, Hainburgerstraße bei der Schlachthausgasse", betitelt, signiert und datiert Kostka 1932, Aquarell auf Papier, 23 x 32 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

17.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 250,-

Alexander Josef Kostka *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 17.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 11.09. - 17.09.2013