Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1108

Tony Francois de Bergue

Tony Francois de Bergue - Gemälde des 19. Jahrhunderts

(Paris 1820–1887) Fischer am Strand, signiert Tony de Bergue, Öl auf Leinwand, 100,5 x 60,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.10.2013 - 18:00

Dosažená cena: **
EUR 12.500,-
Odhadní cena:
EUR 9.000,- do EUR 12.000,-

Tony Francois de Bergue

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Gemälde des 19. Jahrhunderts
Datum: 16.10.2013 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 05.10. - 16.10.2013