Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Christuskorpus in Barocker Form

Christuskorpus in Barocker Form - Um?ní, starožitnosti, šperky

aus Holz geschnitzt, gefasst, 4-Nageltypus, Scheitelhöhe ca. 62 cm, beschädigt

Expert: Heinrich Thurnhofer

18.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.09. - 18.09.2013