Keschan
ca. 400 x 300 cm, Zentralpersien (Iran), 2. Hälfte 20. Jh., nur leicht gebraucht, guter Zustand
18.09.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Keschan
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.09. - 18.09.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Damenring zus. ca. 0,70 ct
- Großer Salonluster in barocker Art
- Universal Geneve Tri-Compax