Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Kurt Meyer-Eberhardt

Kurt Meyer-Eberhardt - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(1895-1977) "Röhrender Hirsch", links unten monogrammiert ME, Radierung, ca. 36 x 49 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Kurt Meyer-Eberhardt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 18.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.09. - 18.09.2013