Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hermann Haider*

Hermann Haider* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Linz 1938 geb.) Mappe mit 4 Lithografien in Farbe "Hauptplatz, Vöest, Zollfreizone, Über den Dächern", rechts unten signiert und datiert H. Haider(19)66, nummeriert 20/9, Blattgröße ca. 35 x 50 cm, Mappe etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Hermann Haider*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 18.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 09.09. - 18.09.2013