Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Ferdinand Karl Gold *

Ferdinand Karl Gold * - Um?ní a starožitnosti

(Wien 1882-1981) "Mit Ochsen pflügender Bauer" Radierung in Farbe signiert Ferdinand K. Gold 22,5 x 30,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

11.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ferdinand Karl Gold *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Um?ní a starožitnosti
Datum: 11.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 31.08. - 11.09.2013