Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7027

Geier,

Geier, - Starožitnosti, Obrazy

Porzellan, farbig staffiert, Höhe 12,5 cm, Boden mit Made in Austria, ohne Marke, Sockel best., restaur.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

04.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Geier,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 04.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.08. - 04.09.2013