Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043159/0064

Altschliffbrillantring zus. ca. 1,70 ct

Gold Weißgold 585, drei Altschliffbrillanten zus. ca. 1,20 ct, kleinere Altschliffbrillanten zus. ca. 0,50 ct, 3,1 g, RW 58 øg3

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

09.02.2018 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 09.02.2018 - 15:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 02.02. - 08.02.2018