Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 383

Maler des 20. Jh.

Maler des 20. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Betitelt "In der Hofau/Ebelsberg", rechts unten signiert K. Sellner, Mischtechnik auf Karton, ca. 24 x 33 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Passepartout stockfleckig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Maler des 20. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 04.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 26.08. - 04.09.2013