Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 367

Minni Herzing*

Minni Herzing* - Um?ní, starožitnosti, šperky

(Frankfurt/Main 1883-1975 Chemnitz) "Blumenstrauß in Vase", links unten signiert M. Herzing, Öl/Platte, ca. 31 x 31 cm, in 8-eckigem Holzrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Minni Herzing*

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 26.08. - 04.09.2013