Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 165

3 Anstecknadeln

3 Anstecknadeln - Um?ní, starožitnosti, šperky

Gold 585, Altschliffdiamant, Kulturperlen, Arbeit erstes Drittel 20. Jh., 4,1 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

04.09.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

3 Anstecknadeln

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Datum: 04.09.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 26.08. - 04.09.2013