Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7068

Wiener Tauftaler,

Wiener Tauftaler, - Letní aukce

Silber, tlw. vergoldet, rechteckiger Filigranrahmen, Aufhänger, Länge 12 cm, Meisterzeichen, Alt Wiener Beschauzeichen 18(?), Widmungsinschrift von 1832, um 1830, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Tauftaler,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013