Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7026

8 Speiseteller,

8 Speiseteller, - Sommerauktion

Wiener Porzellanmanfaktur Augarten, Porzellan, Dekor Wiener Rose, Form 62, unterglasurblaue Marke, tlw. minimal best., ber.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

8 Speiseteller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013