Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Wandspiegel,

Wandspiegel, - Letní aukce

Holzrahmen, gold gefasst, Gesamtmaße 48 x 35 cm, beschädigt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wandspiegel,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013