Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7307

Farblithographie,

Farblithographie, - Sommerauktion

beschnitten, in der Platte datiert und signiert, ROB. HAUG 1902, profilierter schwarz mattierter Hartholzrahmen, 95 x 69 cm, beschädigt.

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Farblithographie,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013