Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce

Die KEtzer, nach altem Vorbild, Öl auf Leinwand, 95 x 116 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013