Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7911

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce

Rinderherde an der Furt, Kopie nach Friedrich Voltz, rückseitig Stempel Cop. der KK Gemäldegalerie, Öl auf Leinwand, 90 x 130 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013