Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Leopold Rothaug *

Leopold Rothaug * - Letní aukce

(Wien 1868-1959) Landschaft mit Eichen, Aquarell und schwarze Feder auf Papier, 21 x 27 cm, Knickfalte, gebräunt, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Leopold Rothaug *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013