Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7907

Künstler um 1910

Künstler um 1910 - Letní aukce

Hund "Finetti", laut Bezeichnung, signiert Wasserburger, datiert 1915, Öl auf Karton, 32 x 26 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Künstler um 1910

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013