Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

Antal Neogrady *

Antal Neogrady * - Letní aukce

(Galsa 1861-1942 Budapest) Mädchen am Meer, signiert, Neogrady Antal, 74 x 99 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Antal Neogrady *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013