Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Sommerauktion

Ernte vor der Stadt, Öl auf Leinwand, 26 x 22 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Künstler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013