Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7903

Ferdinand Zach *

Ferdinand Zach * - Letní aukce

(Wien 1868-1956) "Kapelle, Wien IX. - Viriotgasse", verso betitelt, signiert Ferdinand Zach, schwarze und weiße Kreide auf ockerfarbenem Papier, 29 x 40 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

27.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ferdinand Zach *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 27.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.08. - 27.08.2013