Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-094348/0001

Sitzender Putto,

Ende 19./Anfang 20. Jh., Holz geschnitzt, polychrom gefasst, Höhe 29 cm, (MC)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

18.10.2017 - 15:16

Vyvolávací cena:

Sitzender Putto,

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 18.10.2017 - 15:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online