Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-093204/0001

3 Pillendosen und 1 Spiegel,

Indien, Anfang 20. Jh., Metall, figural bemalte Medaillons auf Perlmutt, Dm. Dosen 4,5 bis 5 cm, Länge Spiegel 14 cm, etwas berieben,(HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

18.10.2017 - 15:19

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

3 Pillendosen und 1 Spiegel,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 18.10.2017 - 15:19
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online