Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Franz Demel *

Franz Demel * - Letní aukce

(Wien 1878-1947) Landschaftsmotiv, signiert F. Demel, Mischtechnik auf Papier, 32 x 23 cm, Passep., gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Franz Demel *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013