Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

E. Viorsky um 1900

E. Viorsky um 1900 - Letní aukce

"Markt in Kairo", rückseitig alt betitelt, signiert Viorsky, Öl auf Holz, 21 x 31,5 cm, gerahmt,(Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

E. Viorsky um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013