Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7302 #

Massimiliano Bertozzi

Massimiliano Bertozzi - Letní aukce

(Italien, tätig um 1890) Motiv aus Rom, signiert Massimiliano Bertozzi, Roma, Aquarell auf Papier, 54 x 37 cm, gerahmt, beschädigt (fleckig), (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Massimiliano Bertozzi

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013