Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7112 +

Spieltisch,

Spieltisch, - Sommerauktion

19. Jh., tw. Mahagoniholz u. mahagonifurn., polit., gedrechselte Füße, Drehklappplatte, 78 x 85 x 44 cm, gepflegter Zustand mit geringen Alters- u. Gebrauchsspuren

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

Spieltisch,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013