Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7070

1 Paar Teddybären-Buchstützen

Keramia, Keramik, farbig staffiert, Höhe 11,5 cm, minimal best., Stempelmarke

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

1 Paar Teddybären-Buchstützen

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013