Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Drei Stofkleider für Jesuskind,

je ca 50 cm lang, mit drei Umhängen und Spitzen, Seidensatin, Seidenripp, teils Reliefstickerei, Seidenstickerei, Goldborten, Gebrauchsspuren, Ende 19./Anfang 20. Jh., (Ki)

Expert: Christine Masser Christine Masser
+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

21.08.2013 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-331

christine.masser@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 21.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.08. - 21.08.2013