Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7004

Nackte Dame,

Nackte Dame, - Letní aukce

Lalique France,2. Hälfte 20. Jh., farbloses Glas, mattiert, Höhe 14 cm, Boden bezeichnet "Lalique France", (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.08.2013 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 163,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Nackte Dame,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Letní aukce
Datum: 14.08.2013 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.08. - 14.08.2013